Як Закінчився фінал Кубка Стенлі

Фінал Кубка Стенлі - серія розіграшів в сезоні Национальной хокейної ліги, после Завершення якої візначається володар заповітного трофея. Один проти одного боролися две команди-чемпіона: «Нью-Джерсі Девілс» и «Лос-Анджелес Кінгз».

У першій грі в рамках плей-офф Кубка Стенлі, яка пройшла в Ньюарку, «Лос-Анджелес Кінгз» здобулі победу над своими суперниками з Рахунка 1: 2. На самому качана зустрічі, в Першому періоді, Колін Фрейзер влучно спрямував шайбу у ворота команди «Нью-Джерсі». У іншому періоді Антон Волченков зрівняв рахунок. Третій период пройшов без змін, но в овертаймі «Лос-Анджелес» Вийшов вперед.

Друга гра такоже завершилася на Користь «Лос-Анджелес Кінгз». З тім же самим Рахунка 1: 2 Гравці «Нью-Джерсі» здали свои ворота. Перша шайба Пішла у ворота «Девілз» від захисника команди-супротивника Дрю Дауті. На качану третього ПЕРІОДУ «Нью-Джерсі» відіграліся. Залишкова рахунок БУВ встановлений в овертаймі на Користь «Лос-Анджелес» Джеффом Картером.

Третя гра фіналу Кубка Стенлі проводить Вже в Лос-Анджелесі. Однойменна команда розгрома суперніків з Рахунка 4: 0, чем збільшіла свой відрів по очках у Серії: 3: 0 на Користь «Лос-Анджелес Кінгз».

Тільки в четвертому матчі «Нью-Джерсі» вдається почату відіграватіся. Шостого червня команда вірвала Одне очко в Серії за рахунок перемоги над «Лос-Анджелес» з Рахунка 1: 3. Цікаво, что всі шайби були закінуті в третьому періоді. Відзначіліся Патрік Еліаш, Ілля Ковальчук и Хенрік. Зрівняті рахунок спробував Дрю Дауті, Єдиною шайбою враз ворота суперник.

Наступний грою «Нью-Джерсі» підтверділа свой Намір битися за Кубок Стенлі. «Лос-Анджелес» знову булу повалена, на цею раз з Рахунка 2: 1. Гра проводилася в Ньюарку и стала дерти гостьовий поразка «Лос-Анджелес Кінгз».

Вірішальна, заключний гра в Серії плей-офф фіналу Кубка Стенлі пройшла 11 червня 2012 у Лос-Анджелесі. Розлючені Попередніми поразка, «Лос-Анджелес Кінгз» зустрілі суперніків двома шайбами від Джеффа Картера и двома от Тревора Льюїса. Адам Хенрік з «Нью-Джерсі Девілз" не збірався здаватіся и позначені голом у ворота суперник. Альо це Тільки но больше заохотою «Лос-Анджелес»: Дастін Браун и Матью Грін ВСТАНОВИВ залишкова рахунок 6: 1. Фінал Кубка Стенлі Закінчився перемогою «Лос-Анджелеса» з Рахунка у Серії 4: 2.