Хто став переможцем чемпіонату світу з хокею 2012

Чемпіонат світу з хокею з шайбою в 2012 році проходив у Гельсінкі і Стокгольмі в період з 4 по 20 травня. Всього в ньому було зіграно 64 матчі, в яких взяли участь 16 команд. Перше місце в чемпіонаті зайняла Російська Федерація, друге - Словаччина, а третє - Чехія.
Інструкція
1

Перед чемпіонатом всі 16 беруть участь у ньому команд були поділені на дві групи з умовними назвами H (від назви міста Helsinki) і S (від назви міста Stockholm). У першу з цих груп увійшли збірні Канади, Фінляндії, США, Швейцарії, Словаччини, Республіки Білорусь, Франції та Казахстану, а в другу - Російської Федерації, Швеції, Чехії, ФРН, Норвегії, Латвії, Данії та Італії. У заході було задіяно два великих спортивних комплексу: в Гельсінкі - «Хартвалл Арена», а в Стокгольмі - «Глобен Арена».
2
У ході попереднього етапу було проведено 28 ігор між збірними, що входять до складу групи H і стільки ж - між збірними, що входять до складу групи S. В результаті цього в чвертьфінал вийшли вісім команд: Канади, Словаччини, Швеції, Чехії, Російської Федерації, Норвегії , США та Фінляндії. Решта вісім збірних у подальших змаганнях не брали участь.
3
У чвертьфіналі Канада зіграла зі Словаччиною з рахунком 3: 4, Швеція з Чехією - з тим же рахунком, Російська Федерація з Норвегією - з рахунком 5: 2, а США з Фінляндією - з рахунком 2: 3. Після цього збірні Канади, Швеції, Норвегії та США з чемпіонату вибули.
4
У півфіналі команда Словаччини перемогла команду Чехії з рахунком 3: 1, а збірна Російської Федерації обіграла фінську з рахунком 6: 2. В результаті у фінал вийшли Словаччина та Російська Федерація.
5
Фінал чемпіонату відбувся 20 травня. З боку Російської Федерації в ньому забили голи Олександр Валерійович Сьомін (на 9:57 і 35:22 хвилині), Олександр Валерійович Перегожіна (26:10), Олексій Володимирович Терещенко (33:31), Павло Валельевіч Дацюк (43:55) і Малкін Євген Володимирович (58:02). З боку Словаччини обидва голи забив Здено Хара (1:06 і 49:37). Таким чином, з рахунком 6: 2 збірна Російської Федерації стала переможцем турніру, а збірна Словаччини посіла друге місце. За кілька годин до цього в тому ж місті пройшов матч за бронзу. У ньому взяли участь команди Чехії та Фінляндії. Перша з них забила 3 голи, а другий - 2. В результаті третє місце дісталося збірній Чехії.