Як розвивалась історія матчів Росія - Чехія з хокею

Протистояння хокейна дружин Радянського Союзу и Чехословаччини, а пізніше России та Чехії, всегда Було Надзвичайно напружености и драматичним. Матчі за участю ціх команд Збирай и збірають на трибунах и біля екранів телевізорів безліч хокейна уболівальніків.
Інструкція

1
За часів Радянського Союзу самє матчі з командою Чехословаччини виливати в Справжня битву на льоду. Непріміренні суперники, Які сповідують схожий комбінаційній атакуючій стиль гри, Збірні двох стран підходілі до зустрічей на льоду з максимальною ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ. Если брати статистику зустрічей за часів Радянського Союзу и Чехословаччини, то Загальний рахунок на Користь СРСР: 56 перемог при 21 поразці. Дванадцять разів командіровку зігралі внічію.
2
Цікаво, что перемог обідві командіровку домагався в основному годину. За всю Історію матчів переможець жодних разу не визначавши в додатковий час або за буллітамі. Найбільший рахунок, з яким збірна СРСР обігравала Чехословаччини, 11: 1. Найсерйознішій програш БУВ з Рахунка 3: 9.
3
После Розпад Радянського Союзу и Чехословаччини хокейна естафету підхопілі Збірні России та Чехії. У період з листопада 1993 по травень 2012 командіровку зустрілися 94 рази, что Вже перевіщіло число матчів радянського ПЕРІОДУ. Незважаючі на ті, что країни значний змініліся, напружености БОРОТЬБИ между їх хокейна командами остался колішнім. Збірна Росії здобула 53 перемоги при 35 поразка. Найбільший Переможне рахунок для Нашої збірної БУВ 6: 1. Найбільша поразка - 1: 7. Три рази російська Льодова дружина вигравай в овертаймі, два рази на ньом ж програвала. За буллітам збірна Перемагай Вісім разів, Чотири рази програвала.
4
Аналізуючі статистику, можна сделать Висновок про ті, что Збірна Росії в цілому зберегла ту перевага, якові збірна СРСР мала перед командою Чехословаччини. Тім НЕ менше, чеська команда зміцніла свои позиции. Если в радянські часи співвідношення перемог и поразок для России дорівнювало 2,6, то на травень 2012 року воно знизу до 1,5. Примерно тієї ж результат виходе и при підрахунку по системе очок. Співвідношення очок у збірних СРСР и Чехословаччини 180: 75 (2,4), а у команд России та Чехії 160: 116 (1,3). Останній (на травень 2012 року) матч между збірнімі России та Чехії состоялся 13 травня на Чемпіонаті світу и Закінчився перемогою нашої команди з Рахунка 2: 1.