Які Шансі російської збірної на Олімпіаді в Лондоні

Через кілька днів у столице Великобритании відкріються 30-і літні Олімпійські ігри. Безліч спортсменів з усіх кінців Землі будут змагати за нагороди в Авторитети престижному змаганні. У їх чіслі будут и Росіяни.

Збірна СРСР, правонаступницею которого стала Росія, вважать Головня фаворитом на победу в командному Олімпійському заліку. Зрозуміло, такого пріголомшлівого результату, як на московській Олімпіаді 1980 року, коли наші спортсмени завоювала 80 золотих медалей, смороду домогліся лишь за відсутності багатьох серйозно конкурентів. Альо и 50 золотих медалей у Мюнхені, 49 золотих медалей в Монреалі, тім более 55 Вищих Нагороди в Сеулі говорили Самі за себе.

Однак розвал СРСР и наступивши ПЕРІОДУ хаосу в економічному и політічному жітті России Зроби свою дело. Если на Олімпіаді в Барселоні в 1992 году спортсмени 12 колішніх республік Радянського Союзу, Які виступать Єдиною командою, ще за інерцією змоглі зайнятості Перше місце, завоювала 45 золотих медалей, то вже через 4 роки на Олімпійськіх Іграх в Атланті російська збірна добілася лишь 26 медалей вищої проб. На Першому місці з Величезне перевага (44 золоті Медалі) обнаружили збірна США.

Позитивні Тенденції, что Почаїв в кінці 90-х років, прізвелі до того, что Росіяни більш успішно виступили на наступній Олімпіаді. 32 золота в Сіднеї (2000 рік), здавай, вселяли Надію, что Росія тепер зможу Скласти серйозно конкуренцію США. Альо тут у гру вступивши СтрімКо розвівається Китай. Вже на Олімпіаді в Афінах у 2004 году китайська збірна Впевнена відтісніла Росію на Третє загальнокомандне місце, завоювала 32 золоті Медалі (Росіяни - лишь 27). А Вже на Олімпійськіх Іграх в Пекіні в 2008 году китайці Взагалі стали тріумфаторамі, отримай 51 медаль вищої проб. Американці з 36 золотими медалями стали іншими, Росіяни з 23 - третімі.

На жаль, практично немає шансів, что на Олімпіаді в Лондоні наші спортсмени зроблять диво и снова станут лідерамі. Реальність така, что межа наших можливости - 3-е командне місце. На цею результат и націлюють российских спортсменів. Завдання-мінімум - Отримати 25 золотих медалей. Завдання-максимум - 30.