Де проходили Зимові Олімпійські ігри 1984

XIV зимові Олімпійські ігри відбуліся з 8 по 19 лютого 1984 року в городе Сараєво - столице РЕСПУБЛІКИ Боснія і Герцоговина, что входити до складу єдиного тоді держави Югославія. За Медалі в 7 видах спорту боролися 1272 спортсмена, что представляли 49 держав.

У Сараєво в период РОЗГЛЯДУ заявки на проведення зімової Олімпіади були очень Сильні конкуренти: Японська місто Саппоро и Шведська місто Гетеборг. Саппоро Вже прийомів зимові Олімпійські ігри в 1972 году, тому Японці наполеглива доводили, что могут успішно використовуват и наявний інфраструктуру, и Накопичення досвід проведення таких великих и відповідальніх змагань. Проти у іншому турі Голосування Сараєво здобув победу, набравши 39 голосів проти 33, поданих індивідуальних за Саппоро. Офіційнім талісманом Олімпійськіх ігор ставши симпатичний вовченя ВУЧК.

Збірна СРСР на ціх Іграх розглядалася як головний фаворит на победу в загальнокомандному заліку. Особливо чека победу збірної з хокею, оскількі на Попередній Олімпіаді в Лейк-Плесіді наші хокеїсти у фінальній частіні турніру сенсаційно надійшло команді США, якові перевершувалі за всіма Показники. Ця гра увійшла в Історію під назв «Чудо на льоду». І, здавай, Очікування віправдаються, збірна СРСР відразу Почаїв Виступ з перемоги: в перший же день змагань ліжник Микола Зимятов Виграїв золоту медаль на дістанції 30 км. Альо в підсумку збірна СРСР посіла лишь одного місце в загальнокомандному заліку, завоювала 25 медалей - 6 золотих, 10 срібніх и 9 бронзових. У порівнянні з попередня Олімпіадою в Лейк-Плесіді, де Було завойовано 10 золотих медалей, це БУВ й достатньо Слабкий результат.

Деяк Розрада послужило том, что в чіслі золотих прізерів опінію и наші хокеїсти. Перше місце вибороли збірна НДР, что получила 9 золотих, 9 срібніх та 6 бронзових медалей. Збірна США з 4 золотими та 4 срібнімі медалями стала третьою.

У цілому організація Олімпіади обнаружили на скроню Рівні, ігри проходили в істинно спортівній атмосфері. Місцеве населення ставлять до членів спортивних делегацій з щирою гостінністю. Словом, Олімпіада в Сараєво булу справжнім святом спорту и світу.