Зимова Олімпіада 1932 року в Лейк-Плесіді

Зимові Олімпійські ігри 1932 пройшли в США, в Лейк-Плесіді, и стали дерти Олімпійськімі іграми, проведеного в Північній Амеріці. Смороду відбуліся в период Світової Фінансової кризиса, тому помітно надійшло попереднім за кількістю країн-учасниць и числу спортсменів.

Зимові Олімпійські ігри начали проводитись з 1924 року, змагання в Лейк-Плесіді стали третімі в їх історії. Світова фінансова криза наклалася помітній відбіток на їх проведення, Кількість спортсменів и країн-учасниць в порівнянні з іграми 1928 помітно скороти. Всього в Іграх взяли участь 252 спортсмени з 17 стран, при Авторитети 150 атлетів представляли две країни - США и Канаду.

На третьому Зімовій Олімпіаді були представлені Такі спортивні дисципліни, як бобслей, ковзанярській спорт, лижні гонки, лижні двоборство, стрибки з трампліну, хокей, фігурне катання. У якості демонстраційніх відів спорту були показані керлінг и гонки на собачих упряжках.

На ціх Іграх НЕ Було представителей Радянського Союзу, смороду начали брати участь у Зимовье Олімпійськіх Іграх Тільки з 1956 року. Перше місце в командному заліку вибороли спортсмени Із США з 6 золотих, 4 срібнімі і 2 бронзовими медалями. Друге місце дісталося олімпійцям з Норвегії: 3 золотих, 4 срібніх и 3 бронзових нагороди. Третє місце отримай шведи з однією золотою и двома срібнімі медалями. Всього Олімпійські Медалі завоювала представник десяти стран.

У хокейна турнірі брали участь Всього Чотири команди - Збірні США, Канади, Німеччини та Польщі. Матчі Вперше проходили в Крит Льодовий палаці, олімпійськімі чемпіонамі стала команда Канади, інших місце дісталося спортсменам Із США, Третє вибороли Німеччина.

На трасі бобслею НЕ Було рівніх американцям, з двох розіграніх комплектів медалей смороду взяли все золото, одне срібло та одну бронзу. Настількі ж переконливою виступили спортсмени Із США и в ковзанярському спорті, взявши золото на всех чотірьох дістанціях.

У лижні гонках Основна боротьба за Медалі розгорнулася между шведами, фінамі та норвежці. У короткій гонці на 15 кілометрів золото и срібло взяли шведи, бронза дісталася фінам. У марафоні на 50 кілометрів золото и срібло вибороли ліжники з Фінляндії, бронзу отримай норвежці. Нарешті, в лижні двоєборстві весь п'єдестал дістався спортсменам з Норвегії. Вони ж царювалі и в Стрибки з трампліну, завоювала Усі три Медалі.

У фігурістів в чоловічому катанні золото завоювала Карл Шеффер з Австрії, у жінок перемогла Соня Хені з Норвегії. У катанні спортивних пар золото дісталося Андре Брюне и П'єру Брюне.