Як пройшла Олімпіада 1960 року в Скво-Веллі

VIII зимові Олімпійські ігри пройшли з 18 по 28 лютого 1960 року в американском гірськоліжному містечку Скво-Веллі, яка во время его Висунення в кандидати на право проведення ігор даже НЕ Було містом. Проти вибір МОК ліг самє на него.

Скво-Веллі з самого качана мало підходів для проведення зімової олімпіади. Етап підготовкі теж затягнувся, міжнародний Олімпійський Комітет даже подумував про перенесених Олімпіади. У підсумку гри все-таки провели, однак БАГАТО об'єктів НЕ встіглі побудуваті, тому змагання по Деяк видах спорту довелося скасуваті. Зокрема, чи не відбуліся старти бобслеїстів, так як на спорудження траси НЕ вистача грошів и годині.

Кількість Приїхали на Олімпіаду учасників теж Залишани бажати Краще, їх Було значний менше, чем на попередніх Іграх - 665 спортсменів з 30 стран. У восьми спортивних дісціплінах були розіграні 27 комплектів Нагороди.

На олімпіаді в Скво-Веллі Вперше БУВ Виконання учет МОК гімн. Однією з особливими ціх змагань такоже стала висота місцевості - Скво-Веллі розташованій на вісоті 1889 метрів над рівнем моря, что створювало спортсменам додаткові Труднощі.

В програму змагань увійшов біатлон, в індівідуальній гонці на 20 км переміг швед Клас Лестанден. За швідкості ходу ВІН поступівся чотирнадцятим суперникам, прот зміг віграті за рахунок точної стрільбі. Срібло завоювала фін Антті Тюрвяйнен, бронзу радянський спортсмен Олександр Привалов.

Олімпійці СРСР очень добро виступили в ковзанярському спорті, завоювала 6 золотих, 3 срібніх і 4 бронзових Медалі. У Стрибки з трампліну НЕ Було рівніх спортсмену з НДР Хельмуту Рекнагелю. У чоловічому та жіночому фігурному катанні Обидва золота дісталіся американців - Девіду Дженкінса и Керол Хейс. У парному катанні победу здобулі канадці Барбара Вагнер и Роберт Пол.

У хокеї победу святкувалі Американці, друга місце дісталося Канаді. Радянські хокеїсти посілі Третє місце, поступившись збірній США з Рахунка 2: 3, а Канаді 5: 8. Не очень вдалині для спортсменів з СРСР склалось и лижні гонки, єдину золоту медаль у гонці на 10 км вибороли Марія Гусакова. Срібло та бронза теж дісталіся Радянська ліжніцям Любові Козірєвої и Радье Єрошін. Ще одну срібну медаль ЦІ ж спортсменки завоювала в командній естафеті.

За підсумкамі змагань Перше місце в командному заліку зайнять радянські спортсмени, завоювала 7 золотих, 5 срібніх и 9 бронзових медалей, основний Внесок у победу внесли ковзанярі. На одному місце Вийшла об'єднана команда Німеччини, до якої увійшлі олімпійці з ФРН, НДР и Західного Берліна, смороду завоювала 4 золотих Медалі, 3 срібні та 1 бронзову. Третє місце дісталося спортсменам Із США - 3 золотих нагороди, 4 срібніх та 3 бронзових.