Як Закінчився Вімблдон

Вімблдон - найстарішій и найпрестіжнішій з чотірьох турнірів великого Шолому. У 2012 году змагання проходили з 25 червня по 8 липня, це Було 126 за рахунками змагання. Віграті в Вімблдонській Іграх очень Важлива для спортсменів, це найважлівішій турнір з тенісу в мире, и переможці відразу перетворюються на суперзірок СВІТОВОГО тенісу.

У фінал чоловіків-одінаків Вийшли Роджер Федерер зі Швейцарии та англієць Енді Маррей. У впертій борьбе с Рахунка 4-6, 7-5, 6-3, 6-4 переміг Роджер Федерер. Для него ця перемога стала сімнадцятого на турнірах Великого шолома и Сьоме на турнірі Вімблдон - у результаті ВІН ставши дере ракеткою світу, змістівші з Почесного місця Новака Джоковича. Маррей же Вийшов у фінал Вімблдону Вперше за кар'єру и БУВ дере британцем за 76 років турніру.

Фінал турніру Вімблдону в жіночому одиночному розряді не ставши несподіванкою для вболівальників и спортивних аналітіків. Граль американка Сирена Вільямс и полька Агнешка Радванська. Перевага американки та ее «чоловічого» стилю гри, незручно для Агнешки, практично НЕ залиша їй шансів. В результаті Сирена Вільямс Із Рахунка 6-1, 5-7, 6-2 вп'яте виграла Вімблдонській турнір, загальне число перемог в одиночному розряді на турнірах Великого шолома - чотирнадцять. Агнешка Радванська ж упустила шанс стати дерло ракеткою світу.

У парному чоловічому розряді Фредерік Нільсен з Данії та Джонатан Маррей з Великобритании обігралі Хорію Текау и Роберта Ліндстедт (Румунія и Швеція) з Рахунка 4-6, 6-4, 7-65, 6-75, 6-3. Для обидвох переможців це перший успіх на турнірі Великого шолома, а Джонатан Маррей ставши дере британцем, Який Виграїв Вімблдон в парному розряді з 1936 року. Для румуно и шведа програш ставши Вже третім поспіль у фіналі Вімблдонського турніру.

Сестрі Сирена и Вінус Вільямс у жіночому парному розряді обігралі чешок Луцию Градецькій и Андреа Главачкова з Рахунка 7-5. 6-4. Це вже п'ятий Спільний Вімблдон для американок, Який смороду віграють, загаль у них 13 тітулів на турнірах Великого шолома.

Для змішаних пар Вімблдонській турнір 2012 Закінчився перемогою американців Майка Брайана и Лізи Реймонд. З Рахунка 6-3, 5-7, 6-4 смороду обігралі міжнародний союз росіянкі Олені Весіной и індійця Леандра Паеса. Для Майка Брайана ця перемога стала третьою на турнірі Великого шолома, а для Лізи Реймонд - п'ятою за кар'єру.