Хто з учасників фіналу Євро-2012 ставши найпопулярнішім в Рунеті

Фінальній турнір чемпіонату Європи з футболу UEFA EURO 2012 ™ Poland-Ukraine пройшов у Києві 1-го липня 2012 року. За вищу Нагороди боролися Збірні командіровку Испании та Италии. Компанія «Яндекс» определена ТОП-5 найпопулярнішіх футболістів фінальної гри.

На п'ятому місці опинивсь Андреа Пірло - італійський півзахіснік. Вже на Другій хвіліні матчу ВІН получил передачу у штрафний суперники, но пробивши неточно. Гострі моменти за участю футболіста не раз вінікалі в обидвох таймах протіборства. За повідомленням Компанії «Яндекс», люди активно реагувалі на подібні події, звертаючи до пошукової системи за Додатковий інформацією.

Четверту Сходинки Почесного списку зайнять Ікер Касільяс - воротарів іспанської команди. Досвідчений голкіпер заслуживши Особливе Рамус Завдяк бездоганно діям во время матчу. Найгострішій момент БУВ на 52-й хвіліні, коли італійська збірна получила шанс забиті, но футболіст НЕ зміг один на один переграті Касільяса. Багата небезпечних моментів Було и в Першому таймі, но воротарів всегда віручав.

На третьому місці - голкіпер збірної Италии Джанлуїджі Буффон. На самому качана іншого тайму ВІН врятували команду від ЗДАВАЙСЯ б неминучий голи. До кінця матчу італійська оборона зовсім розвалим, и воротарів відчайдушно намагався Врятувати команду від розгромної поразка. Хоча фінал завершівся з Рахунка 4: 0 на Користь збірної Іспанії, голкіпер заслуживши повагу глядачів.

Друге місце п'єдесталу популярності зайнять Іспанський нападник Фернандо Торрес. Цей футболіст враз ворота суперники на 84-й хвіліні. Всього ж Протяг ЄВРО-2012 ВІН забивши три голи. Таким досягнені могут похвалити лишь Шість спортсменів, Які брали участь у різніх стадіях турніру. Прімітно, что Торрес Вийшов на поле лишь на 75-й хвіліні фінального матчу.

Перше місце в списку ТОП-5 - у італійського нападників Маріо Балотеллі. Цей професіонал такоже увійшов до шісткі футболістів, Які забили по три голи на турнірі UEFA EURO 2012 ™ Poland-Ukraine. На жаль, Йому НЕ удалось забитих у фіналі, но ВІН Неодноразово ставав учасником Гостра СИТУАЦІЙ біля воріт суперник.