Як пройшов матч Росія-Чехія на Євро 2012

Велика перемога над чеськими футболістами на самому початку турніру дозволила шанувальникам команди розраховувати на вдалий виступ збірної Росії на Євро 2012. На жаль, цим надіям не судилося збутися.

На початку матчу футболісти збірної Чехії виглядали активніше наших гравців, більше володіли м'ячем і пресингували при його втраті. Але незабаром росіяни сконцентрувалися, провели непогану атаку, яка завершилася кутовим ударом. З цієї хвилини ініціатива перейшла до підопічних Діка Адвоката.

Поворотним моментом всього матчу став епізод на 16-тій хвилині. Дзагоєв перехопив м'яч у центрі поля, елегантно пройшов повз чеських футболістів і зробив передачу на правий фланг нападаючому Кержакову. Олександр без зволікання вдарив по воротах суперника. Спортивний снаряд влучив у поперечину і відскочив на вчасно змістився до штрафного Алана. Чех був змушений виймати м'яч з власних воріт, рахунок 1: 0.

Після цього епізоду наші футболісти отримали можливість більше грати на контратаках, вриватися у вільні зони на половині поля противника. Роман Широков грамотно скористався цим після передачі Аршавіна, встановивши на 25-тій хвилині зустрічі остаточний рахунок першого тайму - 2: 0.

Початок другого тайму нагадувало перші хвилини матчу - чехи були більш активні, але зараз цього вже вимагав хід зустрічі. Футболісти збірної Росії притиснулися до своїх воріт, чим вміло скористався суперник. Дальня передача м'яча залишила Малафєєва практично один на один з Вацлавом Піларж, який не упустив свого шансу забити гол. Рахунок став 2: 1, комфортну перевагу росіян улетучилось, а збірна Чехії надихнулася.

Ближче до завершальної чверті матчу футболісти обох команд стали втомлюватися. Збірна Чехії, так нічого більше не добившись, зменшила оберти. До того ж Дік Адвокат вгадав із заміною, випустивши Павлюченко замість Кержакова. Скоро Роман став автором гольової передачі на Дзагоєва, який оформив дубль.

Через три хвилини Павлюченко зміг відзначитися, завдяки індивідуальним діям забивши красивий гол. На 85-й хвилині була проведена ще одна заміна, яка дала можливість вийти на поле Кокорін. Рахунок 4: 1 повністю відбив співвідношення сил на футбольному полі.