Як пройшов матч Росія-Польща на Євро 2012

Результат футбольного матчу Росія-Польща залишав суперникам непогані шанси на вихід у чвертьфінал Євро 2012. Але наступні ігри не виправдали надії уболівальників і команди, що вважалися фаворитами в своїй групі, вибули з турніру.

Другий матч на Євро 2012 футболісти збірної Росії проводили проти одного з господарів турніру - польської команди. Зустріч в рамках групового етапу відбулася у Варшаві на Національному стадіоні.

Початок матчу видався непростим для російської дружини. Спортсмени обох команд нервували і грішили невимушеними помилками. Господарі частіше атакували, хоча м'ячем володіли більше футболісти збірної Росії.

Під завісу першої половини зустрічі рахунок у грі відкрив Алан Дзагоєв. На 36-й хвилині після передачі Андрія Аршавіна він забив у ворота суперників свій третій гол на турнірі. Після забитого м'яча росіяни стали грати менш активно, поступившись ініціативу польським футболістам.

Привід для радості з'явився у господарів стадіону на 58-й хвилині зустрічі. Витончений м'яч у верхню дев'ятку воріт Малафєєва забив капітан збірної команди Польщі Якоб Блащиковський. З цього моменту гра пішла «на зустрічних курсах».

Емоції гравців нерідко виходили за рамки дозволеного. На 60-й хвилині гри попередження отримав нападник господарів поля Роберт Левандовський. Він отримав жовту картку за грубий удар по ногах Ігорю Денисову, який, у свою чергу, не залишився в боргу і заробив «гірчичник» за розмови з арбітром.

Наприкінці зустрічі збірна Росії застосувала пресинг на території суперника, але тактика не принесла бажаного результату. Тренер росіян Дік Адвокат замінив Олександра Кержакова, замість якого на полі з'явився Роман Павлюченко.

Арбітр зустрічі додав до основного часу матчу три компенсовані хвилини. Росіяни могли вирвати перемогу в непростій грі. Зусиллями Аршавіна був створений гольовий момент, але використовувати його футболістам завадила надійна гра польського голкіпера Пшемислава Титоня. У самому кінці протистояння господарі отримали право на штрафний удар, але й він не змінив рахунок на табло. Підсумок 1: 1 - саме з ним пішли з поля команди.