Як пройшов перший матч збірної Росії на Євро-2012

Першу гру фінальної части Чемпіонату Європи з футболу збірна России проводила в день Відкриття цього турніру. Матч з національною командою Чехії почався в польському Вроцлаві через три години после Офіційного Відкриття Євро-2012. За его ходом спостерігала почти 41 тисяча глядачів на стадіоні «Муніципальний» и Мільйони вболівальників біля телеекранів будинку, в барах и фан-зонах.

Першу десятихвилинки зустрічі Чеські футболісти були актівнішімі росіян - довше утрімувалі м'яч и відразу ж починаєм пресинг при втраті м'яча. На 12-й хвіліні наші футболісти отримай право на кутовий, Які НЕ прізвів до гольовому моменту, но ставши відміткою в хронології, после якої позначені деяке ігрову перевага збірної Росії. А ключовими у Авторитети таймі ставши епізод, Який ставши через кілька хвилин. Спочатку Алан Дзагоєв перехопів м'яч почти в центрі поля, перегравші двох чеське футболістів, и відправів его на правий фланг Нашої атаки. За ЦІМ послідувала точна передача на Олександра Кержакова, Який пробивши по воротах, но влучів у штангу, а опинивсь знову в потрібному місці Дзагоєв відправів м'яч у сітку. Пропустивши гол Чеські футболісти були змушені более атакуваті, что створювало в їх обороні Вільні зони. На 25-й хвіліні Росіяни скорісталіся ЦІМ - Роман Широков підключів до атаки Андрія Аршавіна, Який відправів м'яч у лінію нападу, Кержакову. Той не зміг дотягнутись до м'яча, но це відмінно Вийшла у Широкова, Вже перемістіліся на ударну позицию - рахунок ставши 2: 0. Таким ВІН и остался до Настанов Перерва у матчі.

Другий там почався з обміну атаками - чехів гнала вперед необхідність відіграватіся, а наші футболісти не стали відмовлятіся від можливости, Які у зв'язку з ЦІМ з'являлися. Альо на жаль, одна з атак росіян булу перервалася суперниками настількі вдалину, что Дальній пас Вивів Вацлава Піларжа практично один на один з нашим воротарів. Чех реалізував момент на всі 100% и рахунок став не таким Вже комфортним для збірної Росії - 2: 1. Гол надіхнув суперніків, и росіянам Знадоби докласті масу зусіль, щоб погасіті їх Активність в атаці. До середини тайму це сделать удалось, до того ж футболісти обидвох команд стали втомлюватіся від активних Дій. Обидва тренери спробувалі освіжіті атаку, Зроби по заміні после 73-й хвилини, а потім випустили ще по одному гравцеві на 85-й. У Нашої збірної Дік Адвокат спочатку замінів Кержакова на Романа Павлюченко, а потім Дзагоєва на Олександра Кокоріна. Альо до цієї заміні Дзагоєв встіг відзначітіся ще раз - после невдалого пасу Сергія Ігнашевіча м'яч від чеського захисника відскочів до Павлюченко, Який міттєво переправивши его Алану, а тієї пробивши сильно и точно. Через Всього 3 хвилини Павлюченко забивши и сам, отримай пас від Аршавіна и перегравші чеського захисника. Перший матч збірної Росії на Євро-2012 Закінчився з Рахунка 4: 1, зміцнівші надії уболівальніків на вдалий Виступ национальной командіровку Авторитети турнірі.